Koleksiyonlar

Lütfen incelemek istediğiniz koleksiyonu seçin.

Üretim

Üretimde 1985 yılından itibaren elde ettiğimiz tecrübe, bilgi ve güvene sahip bir entegre kuruluşu olarak kesintisiz devamlılığa sahibiz. Fabrika ve ofisleri 25.000 metrekare üzerine kurulmuş olup 400 kadar çalışanı vardır. İstanbul Yeşilköy havalimanına 14 kilometre mesafededir. Fabrika ve ofislerimiz Türkiye ticaretinin merkezi olarak bilinen İstanbul’da, İkitelli Organize Sanayi Sitesinde üretimde kalite, uygun fiyat ve devamlılık faktörlerini kendine ilke edinmiştir. Fabrikaya direkt olarak bağlı olan Akkon Pazarlama Ofisi tekstil piyasasının kalbi Bayrampaşa’da mevzilenmiştir. Pazarlama departmanımızın geçmişten gelen deneyim birikimleri ve her daim sıcak insan ilişkileri müşteri memnuniyetini en üst düzeylere çıkartmaktadır.

Binamızın dahilinde bulunan depolarımızdan sürekli olarak mal kabul ve üretimlerimizi kolaylıkla sevk edebilen imkanlara sahip bir kuruluşuz.

Detaylı Bilgi

Lojistik ve Depolama

El örgüde geçerli olan tüm karışımları yapmaktayız, şöyle ki her pazarın arzu ettiği muhtelif kaliteleri üretiyoruz; bunlar premium akrilikten başlayıp, yün, tiftik, alpaka, kaşmir, polyamid, bambu, wiskon, lurex’li karışımlar veya arzu edilen bu kalitelerin tamamını sipariş üzerine çalışmaktayız.

Hakkımızda

Akkon İPLİK’te değişen müşteri istek ve beklentileri, yapılan takım çalışmaları ile analiz edilerek projelendirilir. Değişimi yöneterek müşteri istek ve beklentilerini sürekli karşılamak , yeni çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizi geleceğe taşırken Tekstil sektöründe güçlenerek hep var olmak amacımızdır.

14 Temmuz 2018 in Haberler

Akkon İthib Altın Ödülü’ne Layık Görüldü

Akkon İplik Sanayi İTHİB tarafından her yıl verilen Altın Ödül’e üst üste 3’üncü kez layık görüldü.   ALTIN ÖDÜL Türkiye ticaretinin merkezi olarak bilinen İstanbul İkitelli Organize Sanayi Sitesi’nde bulunan…
Devamını Oku
16 Haziran 2018 in Haberler

Akkon Pitti Flati Florence’de Katılımcı Olarak Yerini Aldı

Çalışmalarında ve üretimde verimli, süreç geliştirme odaklı, ahlaklı, etkin bir ekip anlayışı ile hareket eden ve ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren Akkon İplik, Pitti Flati Florence Fuarı’nda yerini aldı.…
Devamını Oku